Gwiazdy polecają meble do pokoju dziecięcego: szafki, biurka, łóżka dla dzieci

Nasze meble do pokoju dziecięcego i łóżka dla dzieci polecają gwiazdy. Wśród nich znaleźli się m.in. Borys Szyc, Natasza Urbańska, Paolo Cozza czy Oliwier Janiak. Tych szczęśliwych posiadaczy mebelków Fiorentino gościmy z dumą. Gwiazdy doceniły meble do pokoju dziecięcego (w tym biurka czy łóżka dla dzieci) nie tylko za wyszukany i romantyczny styl, ale także za jakość, która nie ma konkurencji na polskim (i nie tylko) rynku. Zapraszamy do obejrzenia galerii

Agnieszka Cegielska

Rafał Cieszyński i Alżbeta Lenska

Po raz klolejny gwiazdy zaszczyciły swoim wyborem markę Fiorentino wybierając dla swoich dzieci meble Fiorentino. Dziekujemy za zaufanie Rafałowi Cieszyńskiemu i Alżbiecie Lenskiej.

Janusz Panasewicz

Borys Szyc

Naszą dumą jest gościc wśród szczęśliwych posiadaczy mebelków Fiorentino samego Borysa Szyca, który docenił wyszukany, romantyczny charakter kolekcji Exclusive. Nasz kolejny celebryta postawił na jakość Fiorentino, zobacz jak prezentuje się pokój jego córeczki.

Karolina Malinowska i Olivier Janiak

Kolejne gwiazdy zaufały Fiorentino!!! Karolina Malinowska i Olivier Janiak wybrali dla swojego synka Fryderyka i jego przyszłego braciszka zestaw z serii romantycznej Fiorentino 613 w wersji z łóżkiem piętrowym. Zobacz jak oceniają naszą markę i co najbardziej urzekło ich w najaniakh mebelkach.

Ania Dereszowska

Piotr i Agata Rubik

Tym razem Piotr i Agata Rubik zaszczycili nas swoim wyborem. Do pokoiku ich córeczki Helenki trafił zestaw Fiorentino 531. Prezentował się cudownie, delikatne różowe wykończenia podkreślały dziewczęcy charakter małego królestwa Helenki a jednocześnie nie były mocno przesadzone i nie odwracały uwagi od całości. Pokój Helenki jest bardzo jasny, słoneczny i radosny, dlatego zestaw jaki wybrali Państwo Rubik nadawał się idealnie.

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak

Po raz klolejny gwiazdy zaszczyciły swoim wyborem markę Fiorentino wybierając dla swojego dziecka zestaw naszych mebli. Nie bez znaczenia pozostaje radość małej Lenki i jej rodziców Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej, dzięki nam mogli stworzyć baśniowy pokoik w stylu romantycznym.

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski

Fiorentino znów zachwyca kolejne gwiazdy. Tym razem nasze mebelki wybrali Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski. Do pokoików Krzysia i Michałka trafiły zestawy Fiorentino 822 i 549. Dodatkowo do zestawów dobrano fotel Fiorentino "Duża Ręka" oraz fotel i pufki z serii "Piłka nożna". Zobaczcie jak na temat mebli Fiorentino wypowiadały się nasze nowe gwiazdy.

Po raz drugi z wizytą u Paolo Cozzy

Paolo Cozza po raz kolejny wybrał markę Fiorentino urządzając pokoik dla swojej córeczki Nikoli i co widać, że jest bardzo zadowolony ze swojego wyboru. Trzy lata temu spotkaliśmy się z Panem Cozzą po raz pierwszy gdy wybrał nasze mebelki do pokoju swojego synka Valentino,cieszymy się więc niezmiernie, iż w dalszym ciągu potrafimy zaspokajać gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Aneta Zając

Krzysztof Respondek

Znany nam wszystkim aktor i piosenkarz, główny bohater serialu "Barwy szczęścia" Krzysztof Respondek i jego córeczka Florentyna przy wyborze mebelków zdecydowali się na Fiorentino i był to ich zdaniem najlepszy wybór. Pokój Florentynki zaczarował zestaw z serii romantycznej Fiorentino 610.

Paolo Cozza

Gwiazdy pokochały Fiorentino! Paolo Cozza, znany nam wszystkim dzięki popularnemu programowi telewizyjnemu "Europa da się lubić", wybrał dla swojego synka Valentino zestaw Fiorentino 561. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z naszej wizyty u Państwa Cozza.

Agustin Egurrola i Nina Tyrka

Agustin Egurrola, znany z programu telewizyjnego "You can dance" i Nina Tyrka, także znana tancerka z programu "Taniec z gwiazdami" wybrali dla swojej córeczki Carmen zestaw z serii nowoczenej. Zobacz jak wyglądała nasza wizyta u kolejnych gwiazd.