O nas

Jesteśmy  marką działającą na rynku polskim od 2007 roku .

 

Dowodem naszej stabilnej pozycji w branży meblarskiej oraz najwyższej jakości oferowanych produktów, jest zapewne obecność celebrytów wśród bogatego zaplecza zadowolonych klientów. Gwiazdy polskiego kina i telewizji poszukują najczęściej innowacyjnych pomysłów, czegoś nietypowego, wyjątkowego. Fiorentino spełnia te oczekiwania gdyż w gronie klientów pojawili się miedzy innymi: Borys Szyc, Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz, Agustino Egurrola, Paolo Cozza, Ania Przybylska, Agnieszka Cegielska, Rafał Cieszyński, Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski, Tomasz Karolak i Viola Kołakowska, Krzysztof Respondek oraz Olivier Janiak z Karoliną Malinowską. Zaszczytem jest dla nas zaspokajać tak wytworne gusta.

 

Fiorentino to od kilku lat laureat najbardziej prestiżowych konkursów meblowych prowadzonych przez znane i cenione magazyny wnętrzarskie i portale branży meblarskiej. W konkursie „Diament Meblarstwa” organizowanym przez portal meblowy Meble.pl marka została uhonorowana nagrodą główną w 2008r w kategorii- meble dla dzieci i młodzieży. W latach 2009-2011 tytułowana wyróżnieniami „Diamentu Meblarstwa”. Najświeższym osiągnięciem jest nagroda magazynu wnętrzarskiego Dobrze Mieszkaj – „Dobry Design 2012” przyznana w kategorii przestrzeń dziecka. Warto zaznaczyć że jury w konkursie stanowiło 100 najwybitniejszych architektów i projektantów w Polsce, stąd przyznany tytuł stanowi dla nas szczególną wartość.

 

Bardzo ważnym aspektem przy produkcji mebli Fiorentino jest zachowanie wszystkich norm bezpieczeństwa i przestrzeganie wymogów jakie są nakładane na producentów mebli dziecięcych. Dlatego też meble te są opatrzone w niezbędne certyfikaty i atesty, miedzy innymi na płyty MDF i farby. W kwestii bezpieczeństwa zauważyć można tak istotne szczegóły konstrukcyjne jak użycie hartowanego , projektowanie uchwytów szuflad i drzwiczek tak by tworzyły łagodne łuki nad powierzchnią czy stosowanie zawiasów samozamykających. Jak ważne jest bezpieczeństwo w dziecięcym pokoju wie każdy rodzic, stąd tak surowe zasady, które musi przestrzegać każdy producent.

 

Oprócz bezpieczeństwa w użytkowaniu Fiorentino podejmuje wszelkie kroki by zapewnić swoim klientom bezpieczeństwo, chroniąc swoją markę przed pojawianiem się na rynku tzw. „podróbek”, czyli kopiowania kolekcji przez niepowołanych producentów, i dopuszczania do sprzedaży produktów o wątpliwej jakości. Dlatego też wszystkie oferowane przez markę Fiorentino wzory mebli i ornamenty są zastrzeżone i chronione prawem własności przemysłowej na terenie całej UE. Tym samym zmniejsza się ryzyko zakupienia małowartościowego towaru.


Mając na względzie wygodę i zmniejszenie kosztów sprzedaży, oferujemy swoim klientom najpopularniejszą obecnie formę zakupów, umożliwiając dostęp do najnowocześniejszego sklepu internetowego. Sklep Fiorentino.pl, to prosty dla użytkownika sposób zakupów, zintegrowany z systemem sprzedaży ratalnej i systemami Przelewy24.pl i PayPal. Dla zwiększenia dostępności serwisu, istnieje możliwość dokonywania zakupów bez konieczności logowania, czyli tzw. rejestracji na stronie sklepu. Sklep Fiorentino.pl to także przejrzysta mapa strony, proste w obsłudze menu i łatwy proces zamówienia, inteligentnie prowadzący klienta krok po kroku przez wszystkie etapy zakupu.

 

Gwarantujemy jasne warunki zakupu poprzez udostępnianie regulaminu sklepu i polityki prywatności, która zabezpiecza użytkownika przed nieuprawnionym użyciem, udostępnieniem danych osobowych i jednocześnie informuje, jakie dane są niezbędne do przeprowadzenia transakcji. Jak widać ta forma zakupu to nie tylko wygoda i oszczędność ale również bezpieczeństwo. Ponad to produkty zakupione w sklepie Fiorentino.pl objęte są 24 miesięczną gwarancją.

 

Masz pytania?

Z przyjemnością pomożemy

tel. (+48) 608 022 070

Czynne pon.-pt. w godzi. 9.00 - 17.00

bok@fiorentino.pl

Meble dostarczamy

WŁASNYM TRANSPORTEM
Więcej >