Fotel Fiorentino 02

Dostępność: w magazynie
Dostawa: do 14 dni
Gwarancja: 24 miesiące
Cena: 900,00 zł

ZADZWOŃ I ZAMÓW!

tel. (+48) 608 022 070

Szerokość
106 cm
Wysokość
86 cm
Głębokość
87 cm

Fotel Fiorentino kwiat jest wspaniałym elementem dekoracyjnym a zarazem miejscem wygodnego wypoczynku. Miękkie welwetowe obicie zapewnia komfort siedzenia i jest przyjemne w dotyku. Fotel posiada na swojej tylnej nodze (kielich kwiatu) stopkę z kółeczkiem, dzięki czemu łatwo jest go przesunąć nawet dziecku. Pikowania zostały ozdobione przepięknymi cyroniami, które nadają fotelowi niesamowicie szykowny wygląd. Fotel dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czerwonego wina i czarny.

UWAGA!

Wszystkie dane tego wzoru i zdobień-ornamentacji oraz powiązane z nim dodatki zastrzeżone są przez firmę Fiorentino na terytorium całej Unii Europejskiej. Sprzedaż i kopiowanie skutkuje skierowaniem sprawy na drogę postępowania cywilnego. Nazwa i logo Fiorentino są zarejestrowane i prawnie chronione.
NIE WSPÓŁPRACUJEMY Z ŻADNĄ FIRMĄ NA TERENIE NASZEGO KRAJU. Fiorentino informuje wszystkich zainteresowanych naszymi produktami, że na terenie Polski można je kupić wyłącznie u nas. Wiemy, że są firmy które próbują sprzedać swoje produkty jako przedstawiciele Fiorentino, proszę nie wiązać naszej oferty z żadną inną firmą.

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej kopiowanie zdjęć i opisów jest niezgodne z prawem. Wszystkie zdjęcia i opisy są własnością firmy FIORENTINO i nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie. Kopiowanie opisów i zdjęć będzie egzekwowane zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170 bez najmniejszego ostrzeżenia.

Separator

Masz pytania?

Z przyjemnością pomożemy

tel. (+48) 608 022 070

Czynne pon.-pt. w godzi. 9.00 - 17.00

bok@fiorentino.pl

Meble dostarczamy

WŁASNYM TRANSPORTEM
Więcej >