Krzesło Fiorentino Prestige 700

Dostępność: w magazynie
Dostawa: do 14 dni
Gwarancja: 24 miesiące
Cena: 1 300,00 zł

ZADZWOŃ I ZAMÓW!

tel. (+48) 608 022 070

Wysokość
całkowita 87 cm/75 cm siedzisko od 45 cm/57 cm wysokośc podłokietników 19 cm
Materiał
Drewno/Metal
Kolor
Kremowy/Półmat
Do montażu
Tak
Wysokość oparcia
39 cm
Szerokość siedziska
39 cm
Głębokość siedziska
39 cm

Przepiękny zestaw z najnowszej serii Prestige, to połączenie romantycznego charakteru z najwyższą klasą materiałów z jakich powstał. Wszystkie zestawy serii Prestige są wykonane wyselekcjonowanego drewna i MDF, co gwarantuje nie tylko trwałość lecz również niesamowicie ekskluzywny wygląd. 

UWAGA!

Wszystkie dane tego wzoru i zdobień-ornamentacji oraz powiązane z nim dodatki zastrzeżone są przez firmę Fiorentino na terytorium całej Unii Europejskiej. Sprzedaż i kopiowanie skutkuje skierowaniem sprawy na drogę postępowania cywilnego. Nazwa i logo Fiorentino są zarejestrowane i prawnie chronione.
NIE WSPÓŁPRACUJEMY Z ŻADNĄ FIRMĄ NA TERENIE NASZEGO KRAJU. Fiorentino informuje wszystkich zainteresowanych naszymi produktami, że na terenie Polski można je kupić wyłącznie u nas. Wiemy, że są firmy które próbują sprzedać swoje produkty jako przedstawiciele Fiorentino, proszę nie wiązać naszej oferty z żadną inną firmą.

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej kopiowanie zdjęć i opisów jest niezgodne z prawem. Wszystkie zdjęcia i opisy są własnością firmy FIORENTINO i nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie. Kopiowanie opisów i zdjęć będzie egzekwowane zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170 bez najmniejszego ostrzeżenia.

Separator

Masz pytania?

Z przyjemnością pomożemy

tel. (+48) 608 022 070

Czynne pon.-pt. w godzi. 9.00 - 17.00

bok@fiorentino.pl

Meble dostarczamy

WŁASNYM TRANSPORTEM
Więcej >