Biurko Fiorentino 611

Dostępność: w magazynie
Dostawa: do 14 dni
Gwarancja: 24 miesiące
Cena: 1 500,00 zł

ZADZWOŃ I ZAMÓW!

tel. (+48) 608 022 070

Szerokość
90 cm Regał
Wysokość
76 cm Biurko / 200 cm Regał
Materiał
100% MDF
Kolor
Krem/Półmat
Do montażu
Tak
Głębokość
147 cm Blat Biurka / 35 cm Regał

Seria Romantyczna z delekatnymi frezami i zdobieniami przeznaczona jest dla miłośników klasyki, nieprzemijający , ponadczasowy design nie opiera się wpływom mody.

Meble z serii Romantycznej  dla dzieci w różnym przedziale wiekowym, począwszy od maluszka do nastolatka.

 

• delikatne frezy i zdobienia

• ponadczasowy design

• wysoka jakość

• funkcjonalne rozwiązania

UWAGA!

Wszystkie dane tego wzoru i zdobień-ornamentacji oraz powiązane z nim dodatki zastrzeżone są przez firmę Fiorentino na terytorium całej Unii Europejskiej. Sprzedaż i kopiowanie skutkuje skierowaniem sprawy na drogę postępowania cywilnego. Nazwa i logo Fiorentino są zarejestrowane i prawnie chronione.
NIE WSPÓŁPRACUJEMY Z ŻADNĄ FIRMĄ NA TERENIE NASZEGO KRAJU. Fiorentino informuje wszystkich zainteresowanych naszymi produktami, że na terenie Polski można je kupić wyłącznie u nas. Wiemy, że są firmy które próbują sprzedać swoje produkty jako przedstawiciele Fiorentino, proszę nie wiązać naszej oferty z żadną inną firmą.

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej kopiowanie zdjęć i opisów jest niezgodne z prawem. Wszystkie zdjęcia i opisy są własnością firmy FIORENTINO i nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie. Kopiowanie opisów i zdjęć będzie egzekwowane zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170 bez najmniejszego ostrzeżenia.

Separator

Masz pytania?

Z przyjemnością pomożemy

tel. (+48) 608 022 070

Czynne pon.-pt. w godzi. 9.00 - 17.00

bok@fiorentino.pl

Meble dostarczamy

WŁASNYM TRANSPORTEM
Więcej >