Komplet Pościeli Fiorentino 010

Dostępność: w magazynie
Dostawa: do 14 dni
Gwarancja: 24 miesiące
Cena: 480,00 zł

ZADZWOŃ I ZAMÓW!

tel. (+48) 608 022 070

Materiał
Bawełna/Microfibra
Kolor
Róż/Biel/Błękit
Poszewka na Poduszkę
Tak/ 2 szt/ 60 cm x 40 cm
Poszwa z Wypełnieniem
Tak/ 200 cm x 160 cm
Prześcieradło
Tak/ 2 szt
Sztuk
5

Kołdra wraz z poszwą - pikowana.  Kołdrę pierze się nie zdejmując poszwy. Wkładasz do pralki, wyjmujesz, suszysz i gotowe.

 Pościel z  najwyższej jakości i specjalnegoantyalergicznego wypełnienia, który nie tylko zapobiega rozwojowi roztoczy ale także uniemożliwia rozwój bakterii i grzybów. Specjalny proces produkcji mikrowłókien pozwala na uzyskanie wyjątkowej lekkości materiału, potęguje wrażenie jedwabistej gładkości a także gwarantuje trwałość tkaniny i barw. Nasze pościele są godne polecenia na wszystkie pory roku, gdyż umożliwiają właściwy przepływ powietrza oraz zapewniają odpowiednią temperaturę, pozwalając na dobry, głęboki sen. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii Easy Wash, po wyjęciu pościeli z pralki wystarczy ją delikatnie rozciągnąć lub strzepnąć a po wysuszeniu nie trzeba jej już prasować. Jest to idealne rozwiązanie dla coraz częściej zapracowanych mam.

Mikrofibra posiada właściwości antybakteryjne i antyalergiczne, które blokują roztocza, uniemożliwiając im przenikanie do poduszek i kołder. W ten sposób otrzymuje się pościel wysoce higieniczną i bezpieczną. Mikrofibra jest ceniona  jako miły w dotyku materiał, który nie mechaci się oraz nie podrażnia skóry. Przez wiele osób uważana za doskonałą propozycję dla wrażliwej na otarcia skóry.

UWAGA!

Wszystkie dane tego wzoru i zdobień-ornamentacji oraz powiązane z nim dodatki zastrzeżone są przez firmę Fiorentino na terytorium całej Unii Europejskiej. Sprzedaż i kopiowanie skutkuje skierowaniem sprawy na drogę postępowania cywilnego. Nazwa i logo Fiorentino są zarejestrowane i prawnie chronione.
NIE WSPÓŁPRACUJEMY Z ŻADNĄ FIRMĄ NA TERENIE NASZEGO KRAJU. Fiorentino informuje wszystkich zainteresowanych naszymi produktami, że na terenie Polski można je kupić wyłącznie u nas. Wiemy, że są firmy które próbują sprzedać swoje produkty jako przedstawiciele Fiorentino, proszę nie wiązać naszej oferty z żadną inną firmą.

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej kopiowanie zdjęć i opisów jest niezgodne z prawem. Wszystkie zdjęcia i opisy są własnością firmy FIORENTINO i nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie. Kopiowanie opisów i zdjęć będzie egzekwowane zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170 bez najmniejszego ostrzeżenia.

Separator

Masz pytania?

Z przyjemnością pomożemy

tel. (+48) 608 022 070

Czynne pon.-pt. w godzi. 9.00 - 17.00

bok@fiorentino.pl

Meble dostarczamy

WŁASNYM TRANSPORTEM
Więcej >