Konsola Fiorentini Prestige 702

  • Obniżka
Dostępność: w magazynie
Dostawa: do 14 dni
Gwarancja: 24 miesiące
1 800,00 zł
Cena: 1 260,00 zł Zniżka 30%

ZADZWOŃ I ZAMÓW!

tel. (+48) 608 022 070

Szerokość
120 cm
Wysokość
80 cm
Materiał
Brzoza/Mdf
Kolor
Krem/Półmat
Do montażu
Tak
Głębokość
40 cm

Meble Fiorentino Prestige to wspaniała propozycje dla dzieci w każdym wieku.

Klasycznym ponadczasowym stylem zyskują sympatię zarówno małych dzieci jak i nastolatków.

Na uwagę zasługuje duża ilość dodatków dedykowanych do tej serii, dzięki czemu można kompletować swój własny niepowtarzalny zestaw do pokoju dziecięcego, niezależnie od wielkości pomieszczenia.

• lekka forma 
• powrót do tradycyjnej stylistyki
• wysoka jakość

UWAGA!

Wszystkie dane tego wzoru i zdobień-ornamentacji oraz powiązane z nim dodatki zastrzeżone są przez firmę Fiorentino na terytorium całej Unii Europejskiej. Sprzedaż i kopiowanie skutkuje skierowaniem sprawy na drogę postępowania cywilnego. Nazwa i logo Fiorentino są zarejestrowane i prawnie chronione.
NIE WSPÓŁPRACUJEMY Z ŻADNĄ FIRMĄ NA TERENIE NASZEGO KRAJU. Fiorentino informuje wszystkich zainteresowanych naszymi produktami, że na terenie Polski można je kupić wyłącznie u nas. Wiemy, że są firmy które próbują sprzedać swoje produkty jako przedstawiciele Fiorentino, proszę nie wiązać naszej oferty z żadną inną firmą.

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej kopiowanie zdjęć i opisów jest niezgodne z prawem. Wszystkie zdjęcia i opisy są własnością firmy FIORENTINO i nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie. Kopiowanie opisów i zdjęć będzie egzekwowane zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170 bez najmniejszego ostrzeżenia.

Separator

Zobacz także

Masz pytania?

Z przyjemnością pomożemy

tel. (+48) 608 022 070

Czynne pon.-pt. w godzi. 9.00 - 17.00

bok@fiorentino.pl

Meble dostarczamy

WŁASNYM TRANSPORTEM
Więcej >